KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197419
nr 1619 7419
Johan Bladh
(1893-1976), Sverige
Oljemålning, Stilleben med kopparföremål. Signerad, daterad - 74. Olja på duk: 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 46x37 cm
Johan Bladh, svensk målare född 1893, död 1976.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:38:21
13/5 18:28:51
Johan Bladh
nr 1619 7419
Johan Bladh
(1893-1976), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 13 maj 2024 |
| 13/5 18:28:51 | 1 | Vinnande bud |